sobota, 13 września 2014

Prezenty od SM


Po ukazaniu się MV MAMACITA ELFy zaczęły szaleć z wyświetleniami. Bo wszyscy pokochali nowy album, a Ci co nie pokochali po prostu musieli zobaczyć teledysk. Ale czy wystarczy obejrzeć go tylko raz? Oczywiście, że nie!

No cóż, ale też swego rodzaju obowiązkiem fanów jest "nabijanie" wyświetleń... Każdy robi to na swój sposób: poleca znajomym, znajomym znajomych, rozpowszechnia na tysiącach stron... lub po prostu ogląda. Wielokrotnie. I to na wielu sprzętach jednocześnie. Cóż, jak mówią "magia elfów"... Albo biorąc pod uwagę liczną pomoc SONE i innych fandomów- zbiorowa droga do celu. Bo im więcej wyświetleń, tym lepiej. ;))
wprost z Internetów: udokumentowana miłość fanów (dziękuję Oldze za znalezienie fotki)
SMTOWN obiecało prezenty-niespodzianki
w podziękowaniu za oglądalność.
Każdy prezent ukazuje się tuż po nabiciu kolejnego miliona. Filmiki są krótkie, ale bardzo miłe. Dla fanów to prawdziwa gratka i szeroki uśmiech na twarzy!

Ode mnie? Chyba te filmiki mówią same za siebie. ;P Drama version zabija śmiechem, jest wprost genialna! I znacznie wyjaśnia całą tą zawiłą historię teledysku. A oczekiwanie na kolejne prezenty przypomina trochę adwentowe kalendarzyki z czekoladkami.

To co, kolejny milion? :D

Pierwszy prezent (5 mln wyświetleń) to "Photoshoot Making Film"


Drugi prezent (6 mln wyświetleń)- Drama Ver. do już tak popularnego MV

Trzeci prezent (7 mln wyświetleń)- "MV Making Film"Czwarty prezent (8 mln wyświetleń)- "SJ Behind"

1 komentarz: