poniedziałek, 30 czerwca 2014

"U GOT ME"

 Ostatnio moje serduszko przyciągnęli swoją muzyką i urokiem chłopcy z GOT7....
Bo któż ich nie kocha? :D

Co można powiedzieć o zespole?

Ano, mamy do czynienia z młodymi chłopakami (ale to wcale nie dziwi, prawda?), którzy porywają rzesze serc do swojej skocznej i wesołej muzyki. Już po pojawieniu się ich na rynku muzycznym, międzynarodowym... Kiedy to "Girls Girls Girls" zawojowało światem, stwierdziłam, że zespół ma duże szanse zabłysnąć. "Fajni są".

Z kolei teraz po wyjściu "A" (cóż za daleko idąca nazwa... nie wiesz, jak coś nazwać... bierzesz do łapek alfabet i rach-ciach, pierwsze-lepsze może być i "a") nie mogę przestać ich słuchać... Co do nazwy, ma ona odpowiadać na zwyczajowe "X", kiedy nie wiemy lub nie chcemy podać czyjegoś nazwiska zazwyczaj pojawia się "Pan/Pani X". Tym razem padło na matematyczną niewiadomą "A", czyli uroczą dziewczynę z teledysku. I od razu, gdy wołają z angielskiego "A", co brzmi: "eeeej!", wiemy, że tak naprawdę wołają ją po imieniu. Jakież to oczywiste!

Teledysk prezentuje się fantastycznie. Już w zapowiedzi chłopcy zostają przedstawieni, kiedy nad głową każdego z nich pojawia się jego imię. Sprytne, prawda? I rzeczywiści, taki zabieg może zapobiec wielu fanowskim pomyłkom.

Ale, żeby być już pewnym, że do tak owych nie dojdzie, mamy też zapowiedzi każdego z członków zespołu, kiedy to każdy poświęca czas dziewczynie "A"...
Jeśli jeszcze ktoś nie ma w tym zespole swojego biasa, może wybrać tego, którego podryw spodoba się najbardziej.

Po więcej informacji o zespole zapraszam TUTAJ.

Mnie podczas teledysku zdecydowanie najbardziej urzekł Mark. <3
(na gifie, ten w środku)

A wspominaną piosenką, od której nie mogę się uwolnić nie jest "A", a "U Got Me".

1 komentarz:

  1. Równiez uważam, że chłopcy mogą zrobić furorę ;D Skoro mamy już ich comeback to nie jest żle ^^ JYP nie zapomina o nich xd

    OdpowiedzUsuń