poniedziałek, 24 marca 2014

SWING Music Video (CHN ver.)


Wreszcie SM Town oficjalnie udostępniło teledysk do Swing!

Teraz możemy patrzeć i podziwiać. :)
Chociaż zdania o MV, jak i o samym albumie są podzielone: może on się podobać albo nie, to ja uważam, że warto się z nim zapoznać, by samemu ocenić. :)

Podoba mi się partia dupsetu, kiedy bawią się światłem.
Samą choreografię uważam za bardzo dobrą. Tańczyć można nawet z chustkami, które, bądź co bądź, zawsze mogą się przydać, chociaż po to, by otrzeć pot z czoła. Chłopacy prezentują nam coś... nowego? Jakby na to nie patrzeć: ławki i marynarki kojarzą nam się z -ostatnio modnym w teledyskach k-popowych zespołów- motywem szkolnym , ale... Właśnie! Przecież to nie szkoła, tylko biuro! A marynarki to nie szkolne mundurki, ale codzienny strój do pracy.
Kolorystyka: żółty, czerń i biel? Chyba się sprawdza.
Donghae w szelkach wygląda baaaardzo dobrze.
Rapujący Eunhyuk zasługuje na brawa, a Henry, nasz poliglota, nie tylko ma obcykany angielski, chiński, koreański, ale teraz nawet liczy po hiszpańsku? XD

Mówią, że teledysk jest chaotyczny, może i prawda... Ale skoro to wszystko jest tylko snem Siwona, któremu wydaje się, że ma wąsy... Wszystko możliwe.

Może nie wszystko jest idealne, ale ja oceniam ten comeback zdecydowanie na plus!

~never never give up swing~

2 komentarze:

  1. MV świetne! Szkoda, że tak późno wstawili na YT. No ,a potem się dziwią, że tak mało wyswietleń, bo wszyscy zdążyli obejezeć na nieoficjalnych kanalach.

    OdpowiedzUsuń