czwartek, 9 stycznia 2014

Wyjaśnienia i wiadomości [cd. WYPADEK]

W Internecie pojawiło się wiele spekulacji i plotek o śmierci krewnych lidera Super Junior, Leeteuka. Gdy wiadomość o wypadku dotarła do nas, szybko udostępniłam ją tutaj, jednak ogłoszenie (poprzednie też było oficjalne) uległo zmianie. To jest dla mnie trudne do przekazania, więc skorzystam z pewnych źródeł i zacytuję owe wiadomości.

[06.01.2014/NEWS] Policja podaje do wiadomości wstępny wniosek w sprawie śmierci ojca i dziadków Leeteuka

Departament policji odpowiedzialny za dochodzenie w sprawie śmierci ojca Leeteuka (Park Yong In), dziadka (Park Hyun Suk), oraz babci (Chun Kyung Tae) ujawnił kilka stwierdzonych informacji o sprawie. [...]
Policja oświadczyła, „Dokonaliśmy wstępnego wniosku, że pan Park odebrał życie swoim rodzicom i popełnił samobójstwo z powodu przytłoczenia przez swoje zmagania. Według jego rodziny, pan Park cierpiał na depresję.”

Odbył się pogrzeb, a Leeteuk musi wrócić teraz na służbę
(dokładnie 11-go stycznia).

"Członkowie Super Junior wsparli swojego przyjaciela z zespołu, anulując swoje aktywności, i zostając przy jego boku podczas tego tragicznego wydarzenia."

Myślę, że teraz rozwiałam trochę tych mglistych spekulacji.
Jednak dość już pisania o tej tragedii. Ważne, by szum, który się pojawił, ucichł czym prędzej. Rodzina zmarłych zapewne potrzebuje teraz spokoju.
Okażmy im wsparcie, na ile możemy-chociażby milczeniem.

[07.01.2014/NEWS] SM wydaje oświadczenie w imieniu rodziny Leeteuka
Source: OSEN via Nate
„Leeteuk jest zamknięty w cierpieniu. Jego rodzina jest nieszczęśliwa z powodu wszystkich spekulacji i plotek dotyczących śmierci, którymi media chcą przyciągnąć uwagę. Chcą otrzymywać je prywatnie. W imieniu jego rodziny, prosimy media o powstrzymanie się wydawania raportów w tej sprawie.”


fragmenty artykułów pochodzą z credit: SuJu Poland
natomiast zdjęcie ze strony kstar.pl

2 komentarze:

  1. Tak, milczenie pewnie pomoże bardziej niż usilne próby wsparcia

    OdpowiedzUsuń